DIVETALIA HAKKINDA:

Divetalia, Bodrum’da en iyi dalış deneyimini sağlamak ve aynı zamanda dalış endüstrisindeki en yüksek kalite standartlarında hizmet vermek için kurulmuştur. Divetalia 5 temel ilkeyi vazgeçilmez standartları olarak kabul etmiştir. Bunlar;Üst düzey hizmet,üst düzet kalite,Sürdürülebilirlik,Değer ve Güvenliktir.Tüm operasyonlarımız bu 5 temel ilke üzerinden planlanmaktadır. Dalış bizlerin tutkusu,hayatı ve mesleğidir.

Divetalia alanında uzman PADI ve CMAS Dalış Eğitmenlerinden oluşan bir takımdır, her bir eğitmeniz Bodrum dalış noktalarına kendi evleri kadar hakimdir. Yıllardır dalış sektöründe aktif olarak çalışan eğitmenlerimiz deneme dalışından,kurslara,uzman ve deneyimli dalgıçlara kadar binlerce dalıcıya hizmet vermiştir.Divetalia ile bu uzmanlıklarına nitrox,teknik dalış ve kapalı devre dalışlarını da eklemişlerdir.Divetalia bünyesinde tüm PADI ve CMAS kurs ve uzmanlık eğitimleri yılların tecrübesiyle  büyük bir titizlikle verilmektedir.

servislerimiz

KURSALAR

EĞİTİM ALIN VE DIVETALIA İLE AŞAĞIYA DALIŞ YAPIN

DiveTalia, başlangıç ​​dalışlarından dalış ustası eğitimine kadar kapsamlı dalış kursları sunar. DiveTalia eğitmenleri, dünyaca ünlü bir scuba organizasyonundan iki sertifika programı verme konusunda kapsamlı bir uzmanlığa sahiptir. PADI veya CMAS kursları mevcuttur.

DENEME DALIŞI

BODRUM SU ALTINDA DAHA Cazibeli

Daha önce hiç dalış yapmadıysanız veya sertifikalı bir dalgıçsanız, ancak Bodrum çevresindeki dalış noktalarını bilmiyorsanız, DiveTalia’nın sizin için Akdeniz’de profesyonel bir dalış eğitmeni ayarlamasına izin verin. Tanınmış bir Bodrum dalış bölgesinde dalış yapmak için yüksek nitelikli Divetalia eğitmenlerimize katılın. İster Bodrum’daki keyifli yerel dalış hakkında daha fazla bilgi edinmek, ister sadece rahatlamak isteyin, eğitmenimizin yol göstermesine ve tüm harikaları göstermesine izin verin.

RAID

REBREATHER DALIŞLARI

VAHŞİ TARAFTA DALIŞ

Sessizce dalış yaparken solunum macerasını keşfedin. SF2 eCCR’miz ile solunum kurslarımıza kaydolma veya deneme dalışlarımıza katılma seçeneğine sahipsiniz. Bodrum Yarımadasında, en nefes kesici dalış noktalarına özel Rebreather (eCCR) rehberli dalış gezileri planlıyoruz.

Dalışınızı Planlayalım

Özel bir dalış için rezervasyon yaptırmak istiyorsanız veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen aşağıdaki formu doldurun ve “İleri” düğmesini tıklayın. En kısa sürede cevap vereceğiz.
İletişim Bilgileri
Dalış Tarihi ve Saati
Sertifika Bilgileri
Dalışınızı Planlayalım

Bodrum Dalış Noktaları

DiveTalia Eğitmenleri ile Bodrum'da Rehberli Dalışlar

Bodrum Yarımadası’nı Sualtından Keşfedin

Bodrum,hem yeni başlayan dalıcıları hem de uzman dalıcıları mutlu edecek; Teknik ve kapalı devre dalıcılarının keşfedebileceği 20’den fazla dalış bölgesine sahiptir.3 batık (2 gemi batığı ve bir uçak), resifler, duvarlar, mağara ve muhteşem Akdeniz flora ve faunası ile dolu zirvelerle çevrilmiştir. Bodrum’da Dalış Noktaları hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen web sayfamızın Bodrum Dalış Bölgeleri bölümünü ziyaret edin.

Sertifikasyon seviyeniz ne olursa olsun Bodrum’da sizin için bir dalışımız var. İşte Divetalia ile seçebileceğiniz bazı tüplü dalış seçenekleri:

Latest Dives

Videoyu oynat

GALERİ

INSTAGRAM BIZI TAKIP EDIN

PARTMNERLERİMİZ VE MARKALARINIZ

E-MAIL LISTESMIZE KAYDOLUN